Hakkımızda

Türkiye’nin 3. büyük gölü olan Eğirdir Gölü rüzgara ve ışığa göre renk değiştirir, “Yedi renkli” diye anılır.
Buradan esinlenerek GÖKKUŞAĞI PABUÇANTA EĞİRDİR ismi ile 2013 yılında yola çıktık.
Türkiye’nin güller diyarı Isparta’nın sakin şehir (Cittaslow) Eğirdir ilçesinde 30 m2 lik bir dükkanda ayakkabı-çanta ticaretine başladık.
Büyük bir özveri ve azim ile çalışarak ayakkabı, çizme, terlik, kemer, çanta, cüzdan, portföy, seyahat valiz çeşitleri, ayakkabı malzemeleri vb. ürünlerimizle genişleterek 60 m2 lik iki katlı mağazamıza ulaştık.
2015 yılında Türkiye’nin seçkin markalarından olan KİNETİX markasının Eğirdir bayiliğini aldık. Bunun akabinde müşteri portföyümüzün daha genişlemesi için 2016 yılında yine Türkiye’nin dev markalarından olan POLARİS Eğirdir bayiliğini de bünyemize katarak siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunduk.
2017 yılında mağazamızı 60m2 den 160 m2 ye ulaştırarak İkinci mağazamızı da hizmetinize açtık.
Mağazalarımızdan ve sosyal medya üzerinden satışlarımıza devam etmekteyken 2017 yılı sonu itibari ile fmayakkabi.com internet web mağazamızı da açarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.
İşyerlerimizde ve internet web mağazamızda her geçen gün siz değerli müşterilerimizin güven ve memnuniyeti ile daha da ileriye taşımayı hedefliyoruz.

SSA Yazılım E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.